Bez kategorii

Bioliq- nowa gromadka do twarzy

Kończą mi się kremy. Pod oczy- przeciwzmarszczkowy Ziaja Med i do twarzy Snail Recovery Gel. Od jakiegoś czasu rozglądam się za następcami. Mocno zastanawiałam się nad Vichy Idealia, ale miałam okazję używać próbek i zarówno serum jak i krem pachniały dla mnie jak zupa jarzynowa z ogromną ilością marchewki i selera.. Taka sytuacja..
Postanowiłam zostać przy aptecznych kremach i skupiłam swoją uwagę na marce Bioliq. Szukałam w internetach informacji o kremach 35+ ale właściwie nic nie znalazłam.. Mimo to kupiłam dwa kremy z tej serii (pod oczy i do cery suchej). O serum czytałam bardzo skrajne opinie. Postanowiłam je kupić i sprawdzić osobiście czy jest dobre czy nie.

każdy z kremów kosztował kilkanaście złotych

serum około 23 zł

kremy są w tubkach (lubię to) a serum w szklanej buteleczce ze szklaną pipetką

Buziaki!

Previous Post Next Post

6 komentarzy

 • ciaach 13 października 2014 at 19:38

  miłych testów! 😉

 • Emm Blog 13 października 2014 at 19:58

  Od dawna myślę o tej firmie chyba muszę jednak się skusić.

 • Ewelina Wnuk 13 października 2014 at 20:57

  Ile kosztował krem pod oczy? 🙂

 • Kasik Kasikowy 14 października 2014 at 06:04

  mam to serum i mi podpasowało 🙂

 • KasiaS1980 14 października 2014 at 08:40

  Miałam kilka kremów tej marki, m.in. do cery atopowej i na naczynka, ale średnio się sprawdziły. Na naczynka dużo fajnie spisuje się serum z RedBloker, a u mojego męża na skórze atopowej krem Emolium. Za to serum mnie kusiło, kupiłam je, jednak na razie jeszcze czeka na testowanie.

 • Blog Greatdee 14 października 2014 at 13:51

  Ja, tak jak Ci pisałam na IG nie za bardzo widzę efekty serum 😉 Krem mnie kusił, aleee… jakoś tak ciężko u mnie z kremami, większość mi nie pasuje niestety. Albo zapychają, albo przetłuszczają, albo nic nie robią :/ Teraz tylko trafiłam z kremem na noc z – o dziwo! – Nivei, jestem nim zachwycona!

 • Leave a Reply