Bez kategorii

spełniam swoje małe marzenia- pierścionek na mały palec

Od dawna marzył mi się pierścionek na mały palec. Postanowiłam spełnić moje małe marzenie i zamówiłam sobie w internetach srebrną obrączkę. Szukałam czegoś podobnego stacjonarnie, ale rozmiar mojego małego palca jest zbyt mały, żeby znaleźć coś od ręki. Poza tym nie chciałam niczego z oczkiem albo czymś innym co wystaje, bo by się zahaczał o wiele rzeczy (mały palec jest na skraju dłoni i takie zahaczanie było by wielce prawdopodobne).

my precious 😉

lubię go; jest niespotykany, bardzo wygodny i strasznie mi się podoba 

Buziaki!

Previous Post Next Post

6 komentarzy

 • Maddzik 2 listopada 2015 at 09:18

  Bardzo ładny malutki dodatek, a sprawia że dłoń wygląda dużo ładniej. Już od jakiegoś czasu mam ochotę na delikatny złoty pierścionek, ale niestety moje uczulenie na metale skutecznie mnie zniechęca.

 • strī-linga 2 listopada 2015 at 14:13

  ciekawa sprawa takie pierścionki. ja noszę jeden pierścionek w ogóle, bo żadnych innych prawdziwych nie mam. mój odziedziczyłam po Babci i trochę stres czasami, że go zgubię albo ktoś mi go zabierze, ale jest piękny i noszę. mam jeszcze trochę sztucznej biżuterii, ale rzadko po nią sięgam i chyba muszę się zastanowić czy jest sens to trzymać. słusznie, że spełniasz marzenia. trzeba.

  • CatKRM 3 listopada 2015 at 05:40

   bardzo piękny masz pierścionek 🙂 podziwiam go za każdym razem na Twoich zdjęciach <3
   zgadzam się- marzenia trzeba spełniać- po to są

 • kanwuje czytam testuję 2 listopada 2015 at 15:58

  uroczy jest taki malutki 🙂

 • Leave a Reply