Bez kategorii

hamburger, autobus, paszport, pizza, pad do plejstejszyn, keczup i puszka kokakoli- czyli co Amerykanie wieszają na choince

Natknęłam się na ogromny wybór różnokształtnych bombek na choinkę. Na początku zastanawiałam się czy to aby na pewno są bombki 😉
Możliwe, że jestem ulepiona z innej gliny niż Amerykanie, bo to co tam zobaczyłam wcale nie zachęciło mnie do świątecznych zakupów (tubylcy dla odmiany bardzo ochoczo pakowali kolorowe wygibasy do koszyków)..
Oczywiście rozbawiło mnie to, i uśmiechałam się robiąc zdjęcia, ale mając do wyboru takie śmieszki-heheszki i klasyczne ozdoby- sięgnę po te klasyczne 🙂

pad do plejstejszyn 
pizza

kubełek z popkornem

hamburger

precel

musztarda

keczup

jajko i bekon na patelni

burrito

obwoźny sklep z meksykańskim jedzeniem

pokaźny plik studolarówek

amerykański paszport

mleko i ciasteczko

babeczki

butelka perfum

drineczek z truskawką

wino

kufel z piwem

pierścień z diamentem

szpilki w kropki

lakier do paznokci z brokatem

szkolny autobus

pan żyrafa

pan pies

pan panda

pan paw

puszka kokakoli

puszka dietetycznej kokakoli

superboheterowie i boheterowie bajek

tu też

i reszta towarzystwa

Większość bombek jest zrobionych ze szkła (tak jak klasyczne szklane bombki). Dajcie znać jeśli chcecie drugą część z pozostałymi bombkami z bliska (tymi, których nie udało mi się uchwycić a widzicie je na ostatnich trzech zdjęciach).
Buziaki!

Previous Post Next Post

8 komentarzy

  • Make-up Kakuna 8 listopada 2015 at 11:30

    Raczej bym takich dziwnych "bombek" nie powiesiła. Bez przesady. Wolę klasyczne. 😉

  • Barbara Maciejewska 8 listopada 2015 at 11:35

    Hahaha, jedynie kasę bym powiesiła, może na szczęście 😀

  • Owidia 8 listopada 2015 at 12:39

    a ja bym sobie zrobiła choinkę z lakierami do paznokci ale u siebie w pokoju, taką malutką 😉 bo w salonie ma być tradycyjna 😉 z okrągłymi bombkami i śnieżynkami dzierganymi przez babcię na szydełku 😉
    ale chętnie pooglądam co jeszcze Amerykanie wieszają na choince 😀

  • kanwuje czytam testuję 8 listopada 2015 at 13:53

    pokaż pokaż 🙂 Jedna chinkę bym chciała taka szaloną hehe, niektóre sa ładne a i ich wykończenie wygląda dobrze 🙂

  • Ania S 8 listopada 2015 at 16:15

    Koniecznie pokaż te pozostałe:) Babeczki są urocze, szpilki też, no i lakier:) Fajna by była taka "kobieca" choinka, może i szminka się znajdzie:)

  • Natasza Miszczuk 8 listopada 2015 at 17:56

    Świetne to jest! Pizze i pingwina, pande to bym sama powiesiła 🙂

  • Barbara Konowalska 8 listopada 2015 at 18:49

    Chętnie zobaczyłabym te ostatnie z bliska 🙂 . Uwielbiam takie bombki, u mnie zawsze wiszą szklane koty, babeczki, syrenki i inne cuda dokładnie w takim stylu 😉

  • Chelsea Lena 8 listopada 2015 at 19:42

    Niektóre dziwne bombki bardzo mi się podobają, ale ja jednak wolę klasyczne 😀 Jedyne, na co mogłabym się skusić, to ta butelka perfum, bo niewiele się różni od standardowej bombki 🙂

  • Leave a Reply